Районне свято з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України відсвяткували в Наталівці

На берегах мальовничого ставу "Океан" в селі Наталівка для відзначення районного свята з нагоди Дня Державного прапора, 28-ї річниці Незалежності України та 25-річчя створення Наталівської сільської ради.

На початку заходу перед присутніми виступила перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко у своєму виступі вона привітала Наталівську сільську раду з 25-річчям та подякувала присутнім батькам та рідним загиблих героїв України. Затим нагороду "Відзнака району" за заслуги перед Новоград-Волинським районом вручили Людмилі Андрущенко та Петру Подкаурі. Рідним загиблих вручили пам'ятний знак-оберіг кулон "Батьківське серце" президент та голова спілки "Бойового братерства України", ветерани АТО Павло Жебрівський та Леонід Климчук.
Під час святкового концерту відбувся забіг "Шаную воїнів, біжу за героїв України" призерам вручили кубки, учасникам морозиво, а переможцю приз від спонсорів 400 грн. 
В програмі свята: забіг в пам'ять загиблих "Шануємо воїнів, біжу за героїв України"; виступи кращих творчих колективів, солістів району; козацькі ігри та розваги(вручення переможцям призів та подарунків); атракціони для дітей; традиційні козацькі страви: куліш, юшка та інші;

 Весь вечір присутні мали змогу послухати кращі гурти та солісти району, поласувати кулішем та морозивом.